Дієта після видалення жовчного міхура: у перші дні після операції, лапароскопія по місяцях, рецепти страв меню на тиждень

Правила харчування після видалення жовчного міхура

Тетяна, Псков: “Рік тому мені зробили холецистектомію, і я була змушена сісти на жорстку дієту. Спочатку дратували мене багато обмеження, однак вже через місяць я зовсім інакше глянула на свій раціон. Якщо б і до хвороби я харчувалася настільки ж правильно, цієї недуги можна було б уникнути.”


Олена, Москва: “Чесно сказати, я не помітила особливих змін у харчуванні після операції. На жаль, я й раніше не могла дозволити собі фаст-фуд, газовані напої або смажене м’ясо щоб уникнути чергового нападу панкреатиту. Зараз я повністю звикла до нового меню і періодично розбавляю його свіжими корисними рецептами.”


Олександр, Вологда: “Мені видалили жовчний міхур 3 роки тому. Звичайно, було важко звикнути до нового раціону. Однак дієта пішла на користь не тільки мені, але і всім моїм домочадцям. Спочатку дружина готувала мені окремо, але щоб підтримати мене і скоротити час перебування на кухні, вона стала дотримуватися тієї ж системи живлення, а пізніше і дітей привчила. Загалом, ми всім задоволені.”

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (74 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *