Дихальна гімнастика для схуднення живота

Дихальна гімнастика для схуднення живота

Зайві кілограми на животі – проблема багатьох сучасних жінок, і на боротьбу з ними йде багато часу, сил і грошей. Представниці слабкої статі навантажують свої організми фізичними вправами і обмежують режим харчування, бігають вранці і ходять в спортзал. Звичайно, це надає хороший вплив, але не багато здатні протриматися час, достатній для досягнення ефекту. А потім ще потрібно буде підтримувати форму. Як же полегшити процес схуднення так, щоб не виснажувати свій організм? Багато фахівці поряд з дієтами в таких випадках рекомендують дихальну гімнастику для схуднення живота і інших частин тіла.

Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення
Наприклад, інструктор Марина Корпан спеціалізується саме на методиках зниження ваги за допомогою дихальних практик. Працюючи на телебаченні, вона розповідає і показує різноманітні вправи по черевному диханню, засновані на йогу (бодіфлекс, оксисайз тощо). Зокрема, за допомогою методики «бодіфлекс» в свій час вона і сама скинула зайву вагу.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Дихальні гімнастики бодіфлекс і оксисайз для обличчя і тіла були розроблені Грір Чайлдерс і мають велику кількість позитивних відгуків, як про дихальної гімнастики для схуднення. Ця система не вимагає додаткового урізання харчування і дає відмінний ефект (до 4 розмірів за 3 місяці), але в теж час має серйозні протипоказання за станом здоров’я. Наприклад, хворі на астму і вагітні на будь-яких термінах не можуть займатися по цій техніці без побоювань. Оксисайз, на відміну від бодіфлекса, не так сильно відомий, але навантаження на організм від нього слабше, а сам комплекс має меншу кількість протипоказань.

Займаючись по техніці бодіфлекс потрібно спочатку зробити видих і глибокий вдих, вбираючи в себе якомога більше повітря. Потім швидкий видих і затримка дихання. Для більшої ефективності при видиху повинен видаватися звук «пах», бажано з придихом, а під час 10-секундної затримки дихання – вчинятися вправу.

З технікою оксисайз все ще простіше: один великий і три маленьких вдиху, а потім – такі ж видихи. Повторивши тридцять разів, вдасться підвищити ефективність занять у два рази.

Ці гімнастики для схуднення живота покращують результативність вправ, але що заважає додатково підвищити ефект? Наприклад, за допомогою масажу. Щипковий, ручний, водний, баночний, медовий масаж для схуднення живота – кожен з цих видів можна робити вдома самостійно, розганяючи жир з живота.

Таким чином, дихальна гімнастика для схуднення живота призведе до бажаного ефекту. Маючи невелику кількість вільного часу, можна ефективно займатися в домашніх умовах, стрімко втрачаючи зайву вагу і позбавляючись від так обридлого висячого животика.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (73 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *