Дихальна гімнастика для схуднення живота

Дихальна гімнастика для схуднення живота

Зайві кілограми на животі – проблема багатьох сучасних жінок, і на боротьбу з ними йде багато часу, сил і грошей. Представниці слабкої статі навантажують свої організми фізичними вправами і обмежують режим харчування, бігають вранці і ходять в спортзал. Звичайно, це надає хороший вплив, але не багато здатні протриматися час, достатній для досягнення ефекту. А потім ще потрібно буде підтримувати форму. Як же полегшити процес схуднення так, щоб не виснажувати свій організм? Багато фахівці поряд з дієтами в таких випадках рекомендують дихальну гімнастику для схуднення живота і інших частин тіла.

Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення
Наприклад, інструктор Марина Корпан спеціалізується саме на методиках зниження ваги за допомогою дихальних практик. Працюючи на телебаченні, вона розповідає і показує різноманітні вправи по черевному диханню, засновані на йогу (бодіфлекс, оксисайз тощо). Зокрема, за допомогою методики «бодіфлекс» в свій час вона і сама скинула зайву вагу.

Дихальні гімнастики бодіфлекс і оксисайз для обличчя і тіла були розроблені Грір Чайлдерс і мають велику кількість позитивних відгуків, як про дихальної гімнастики для схуднення. Ця система не вимагає додаткового урізання харчування і дає відмінний ефект (до 4 розмірів за 3 місяці), але в теж час має серйозні протипоказання за станом здоров’я. Наприклад, хворі на астму і вагітні на будь-яких термінах не можуть займатися по цій техніці без побоювань. Оксисайз, на відміну від бодіфлекса, не так сильно відомий, але навантаження на організм від нього слабше, а сам комплекс має меншу кількість протипоказань.

Займаючись по техніці бодіфлекс потрібно спочатку зробити видих і глибокий вдих, вбираючи в себе якомога більше повітря. Потім швидкий видих і затримка дихання. Для більшої ефективності при видиху повинен видаватися звук «пах», бажано з придихом, а під час 10-секундної затримки дихання – вчинятися вправу.

З технікою оксисайз все ще простіше: один великий і три маленьких вдиху, а потім – такі ж видихи. Повторивши тридцять разів, вдасться підвищити ефективність занять у два рази.

Ці гімнастики для схуднення живота покращують результативність вправ, але що заважає додатково підвищити ефект? Наприклад, за допомогою масажу. Щипковий, ручний, водний, баночний, медовий масаж для схуднення живота – кожен з цих видів можна робити вдома самостійно, розганяючи жир з живота.

Таким чином, дихальна гімнастика для схуднення живота призведе до бажаного ефекту. Маючи невелику кількість вільного часу, можна ефективно займатися в домашніх умовах, стрімко втрачаючи зайву вагу і позбавляючись від так обридлого висячого животика.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (73 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *