Бодіфлекс з Мариною Корпан

Відгуки про бодіфлекс з Мариною Корпан

Після весною настає літо, а значить – пляжний сезон. Настає саме час, щоб серйозно зайнятися своєю фігурою. Існує багато способів, як швидко досягти бажаних форм. Один з таких способів, про який зараз ходить багато розмов – бодіфлекс з Мариною Корпан.

Про що йде мова

Комплекс складається з восьми уроків, в яких розповідається про систему схуднення, а також оздоровлення під назвою Бодіфлекс. Багато дієтологи і лікарі вважають, що ці уроки корисні. Як мінімум, в якості теоретичної інформації.


Про що можна дізнатися, вивчаючи описувану програму:
• Багато нової інформації дівчата дізнаються про важливі техніках дихання, які сильно допомагають в процесі схуднення. Судячи з відгуків, після тижня занять за цією системою можна втратити 8-12 сантиметрів. І це при дотриманні простого умови: займатися потрібно щодня протягом 15 хвилин.
• Марина Корпан на відео показує всі вправи. Це зручно, адже при простому описі не завжди зрозуміло, як робити вправи правильно. Більш того, Марина займається з групою: якщо дівчина робить помилки при виконанні вправ, до неї підходять і допомагають удосконалити техніку.
• На початку кожного уроку дівчата, які беруть участь у програмі, розповідають про свої досягнення за минулий тиждень. Багато задають конкретні питання по виконанню вправ, які робити особливо складно. Марина дає рекомендації, як виконувати вправи максимально ефективно, щоб спалити жир саме в тих місцях і проблемних зонах тіла, де це особливо необхідно в конкретній ситуації.
• Відгуки про бодіфлекс з Мариною Корпан позитивні ще й тому, що є можливість зміцнити конкретні м’язи. У відео уроках розповідається, які конкретно вправи відповідають за зміцнення тієї чи іншої частини тіла. Так можна вибрати для себе найбільш важливі вправи і додати того результату, який хочеться отримати в результаті.
• При перегляді відео глядачка знайомиться з дівчатами, спостерігає за ними та їх результатами. Чужий приклад, як відомо, є відмінним поштовхом до власних змін. При цьому, дівчина, яка дивиться відео, перебуває вдома. Це означає, що не потрібно витрачати час на дорогу, прив’язувати до часу і платити за заняття. Можна займатися в будь-якому вигляді і кількість часу, що є можливість виділити для себе. Навіть прості вправи цього комплексу зміцнять здоров’я і сприятимуть підвищенню імунітету.


Яких змін можна очікувати

Складно знайти конкретні відгуки лікарів про бодіфлекс з Мариною Корпан. Але негативної інформації немає, це означає, що систему можна спробувати і вирішити, наскільки вона підходить для конкретної ситуації. Що стосується відгуків дівчат, які вже займалися, вони вражають.

Хтось ділиться інформацією про те, що вдалося підтягнути живіт, зменшити тягу до солодкого і взагалі скоротити кількість калорій, які вживають протягом дня. Інші дівчата особливо відзначають те, що заняття вимагають мінімум часу, при цьому, добити позитивної динаміки можна досить швидко.

Багато починають займатися Бодіфлекс, щоб схуднути, але в підсумку стають здоровішими і зміцнюють свій організм. При правильному підході до тренувань самопочуття буде настільки відмінна, що, захочеться кинути палити, почати правильно харчуватися і вести активний спосіб життя. У процесі будь-якого схуднення завжди актуальний салат з креветками і руколою і помідорами черрі.

Загальна інформація про систему

Дихальну гімнастику Бодіфлекс розробила американка Гріг Чайлдерс. Саме їй належить авторство щодо складання унікальних дихальних вправ, які допомагають худнути. Коли американці вдалося підтвердити реальність свого способу в боротьбі із зайвими кілограмами, вона написала книгу під назвою «Чудова фігура за 15 хвилин в день». Чи варто говорити, що ця книга в усьому світі стала справжнім бестселером.


У Росії перші тренери з цієї дихальної гімнастики з’явилися тільки на початку цього століття. Однією з перших була Марина Корпан, яка до цих пір в Росії і країнах СНД є найбільш відомим інструктором. У російського тренера все почалося з того, що вона боролася з власним зайвою вагою. У підсумку, дихальні вправи допомогли позбавитися від 25 зайвих кілограмів. Тоді Марина Корпан професійно освоїла цю методику і стала викладати.

Сама Марина стверджує, що, якщо займатися її програмі кожен день протягом усього 20 хвилин, то за тиждень можна буде зменшити талію на 5-10 сантиметрів. Познайомитися з цією програмою можна, якщо завантажити відповідні відео уроки. Всього програма включає 24 уроку, вісім з яких є основними. В процесі схуднення можна сміливо їсти дієтичний суп.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (72 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *