Бодіфлекс – дихальна гімнастика для схуднення для початківців

Бодіфлекс або дихальна гімнастика для схуднення

Багато жінок мріють схуднути, в цьому бажанні немає нічого поганого. Але часто прагнення до худорби призводить до сумних наслідків для організму, а жорсткі дієти підривають здоров’я. На щастя, існує така методика, як бодіфлекс, допомагає досягнути стрункої фігури, зміцнивши загальне здоров’я.

Бодіфлекс 15-хвилинний комплекс допоможе будь-якій жінці схуднути з користю для здоров’я, якщо дотримувати нескладні вимоги.

Що таке бодіфлекс?

Бодіфлекс — сучасна система вправ для зміцнення здоров’я, створена американкою Гріг Чайлдерс, схудлою з її допомогою на 12 розмірів. Бодіфлекс — це комплекс вправ, його головна функція — спеціальна методика дихання при активній участі діафрагми.

Дихання — головна особливість бодіфлекса, воно називається діафрагмальний і розглянуто в статті далі. Діафрагмальне дихання ефективно насичує організм киснем і допомагає підтягти обвислі м’язи.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

З чого почати заняття бодіфлекса?

Бодіфлекс нескладний в освоєнні для початківців, але є два основних правила, засвоєння яких починають знайомство з методикою:

 • Голодний шлунок. Важливо, щоб між ранковим прийомом їжі і початком заняття пройшло як мінімум дві години. Не потрібно їсти і протягом години після заняття.
 • Не можна займатися бодіфлексом довше години. Більш довгі дихальні вправи принесуть організму швидше за шкоду, ніж користь.

Крім цих правил є кілька порад, щоб початок занять бодіфлексом зробити легким та ефективним:


 • Перед тим як почати освоювати техніку, зніміть з себе мірки і виміряйте вага і запам’ятайте ці параметри. Це допоможе відстежити, ефективні заняття і вчасно зрозуміти, чи робите ви все правильно, чи варто змінити програму тренувань.
 • Бажано ознайомитися з книгою створювачки методики — Грір Чайлдерс — «Чудова фігура за 15 хвилин в день!». Після її прочитання ви будете розбиратися в бодіфлекс набагато краще і в стані самим розробити відповідну програму. Крім того, ця книга дасть додатковий заряд мотивації
 • Обладнати місце, де ви будете займатися. Це зовсім не складно і не вимагає додаткових витрат — знадобиться лише гімнастичний килимок і трохи вільного простору. Бажано, щоб заняття проходили в самоті і спокійних умовах, в яких ви зможете краще сконцентруватися. Деякі вправи можуть здатися кумедними , тому важливо, щоб домочадці вас не бентежили і не відволікали. Можливо займатися бодіфлексом і в групах, але у такому разі важливо зберігати концентрацію на власному організмі і відчуттях, не відволікаючись на товаришів.
 • Приміщення, де будуть проходити заняття тримайте чистим і добре провітрюваним, полегшуючи дихання, настільки важливе в бодіфлекс.

Бодіфлекс для схуднення

Ця методика спочатку була розроблена для схуднення і дуже для нього ефективна з кількох вагомих причин:

 • Збагачення організму киснем, відбувається за рахунок спеціального дихання. Кисень активно бере участь у розщепленні жиру, допомагаючи схуднути.
 • Зміцнення м’язів завдяки вправ бодіфлекс. Ці вправи-пози, деякі з яких розглянуто далі, повертають м’язам і шкірі пружність і еластичність, підтягуючи і роблячи більш пружними навіть проблемні зони, схильні до целюліту.
 • Посилення лімфотоку, допомагає виводити з організму шкідливі речовини.

Хоч заняття бодіфлекс і проходять в спокійному ритмі, длясь лише 15 хвилин, на їх протягом організм спалює багато калорій, навіть більше ніж при бігу або аеробіки.

Заняття бодіфлексом корисні не тільки при надмірній вазі, але і людям з нормальним телосложениям, адже невеликі проблемні зони є у кожного. Для таких проблем з фігурою, як випирає живіт або обвисла зона галіфе, бодіфлекс просто ідеальний, він допомагає повернути фігурі стрункість, красу і підтягнутість.

Бодіфлекс для початківців

Існує думка, що почати займатися бодіфлексом самостійно практично неможливо, зокрема, із-за складної техніки дихання. Дійсно, аеробне дихання може представляти складність для новачків, і краще починати заняття бодіфлекс під керівництвом професіонала, щоб засвоїти правильну техніку.

Але при бажанні можна займатися бодіфлексом з нуля самостійно, для цього запасіться терпінням і уважно виконувати вправи за інструкцією.

Для тих, хто починає займатися самостійно, є декілька важливих умов:


 • Регулярність.
  Заняття бодіфлекс не віднімають великої кількості сил і часу, весь комплекс триває 15 хвилин. Проте, для кращого результату необхідні регулярні практично щоденні тренування, інакше зусилля виявляться витраченими даремно
 • Бажано вибрати вправи тренують всі групи м’язів. У людей з надмірною вагою, жирова тканина зазвичай розташована повсюдно, тому локальний підхід малоефективний. Звичайно, буває, що в загальному струнких людей є проблемні зони, на які можна вплинути бодіфлексом, але для загального зміцнення організму все ж бажано включити вправи на різні групи м’язів.
 • Відмова від жорстких дієт. При заняттях бодіфлексом організм споживає дуже багато енергії, так що сильні обмеження в їжі ні до чого доброго, а тим більше до оздоровлення, не приведуть.

Початківцям потрібно обов’язково уважно вивчити техніку дихання. Організм, незвичний до диафрагмальному диханню, спочатку може реагувати на нього не дуже добре, розвиваючи нетривалі побічні ефекти, такі як запаморочення.

Однак, не потрібно панікувати, до перебудови на новий тип дихання тіло звикне, але поступово. Щоб привчити організм, потрібно натренувати дихання до того, як приступати до вправ-поз.

Техніка дихання бодіфлекс

Вихідне положення, в якому новачкам легше освоювати діафрагмальне дихання, стоячи з розпрямленої спиною, ноги на ширині плечей, трохи зігнуті, долоні лежать розслаблено над колінами.

Дивитися потрібно прямо, не задираючи і не опускаючи голову. І спина, і грудна клітка не повинні рухатися, задіяна у диханні діафрагми.

Діафрагмальне дихання виконується в п’ять етапів:

Етап
Опис

Видих
Рот відкритий, губи складені трубочкою. Починайте притягувати живіт до спини — повітря повинен виходити через рот під тиском діафрагми. Щоб ефективніше впливати на прес і добитися тонкої талії, намагайтеся втягувати живіт знизу вгору, працюючи пресом.

Вдих
Видихнувши в пункті 1, стисніть губи, опустіть голову і плавно піднімайте її, неквапливо глибоко вдихаючи через ніс. В легені повинен потрапити максимально можливий об’єм повітря. Якщо ви виконуєте вдих правильно, то живіт буде надуватися. Для цього грудна клітка і плечі повинні бути нерухомі, а голова не ковтати тому — це дуже шкідливо для шийного відділу хребта!

Різкий видих
Вдихнувши носом, потрібно видихнути абсолютно все повітря через рот. Міцно стиснутий в попередньому пункті рот, зараз розкрийте як можна ширше. Потім різко видихніть, стискаючи прес і діафрагму, виштовхуючи повітря з легенів. Пролунає різкий свистячий звук «ПАХ!» або «ПИ-ИХ!». Видихати потрібно до кінця, навіть якщо цей звук припиниться — виштовхнути з легких потрібно абсолютно все повітря.

Затримка дихання
Всі вправи виконуються під час цієї, найбільш важливою та складною частини. Після видиху, міцно закрийте рот, не вдихаючи! Трохи нахиліться вниз, прихиливши голову до грудей. Повільно, розтягнувши на вісім рахунків, втягніть живіт під ребра, він повинен стати плоским, навіть увігнутим. Швидше за все, втягувати живіт всі вісім тактів спочатку не буде виходити, але якщо впораєтеся з цим, то освоїте і весь підготовчий етап!

Вдих
Дорахувавши до восьми, можна вдихати. Робити це треба носом, відпустивши м’язи живота, — повітря сам увірветься легені, а живіт — надуется. Якщо вдихати на п’ятому етапі не хочеться — значить десь в циклі була зроблена помилка.

Освоїти і натренувати необхідно кожен з цих п’яти етапів. Старанно повторіть кожен з етапів перед дзеркалом, уважно аналізуючи свої дії і положення живота, який повинен втягуватися і надуватися послідовно.

Спортивний зал будинку? Легко!

З еспандером Ви зможете підтримувати м’язи в тонусі, спалити зайві калорії і скорегувати фігуру!

Вправи з еспандером опрацьовують всі групи м’язів тіла – ідеально підходить для домашніх занять.

Наші читачі рекомендують використовувати новітній винахід – Фітнес – еспандер ESONSTYLE.

Він допоможе Вам:

 • Накачати сідниці
 • Спалювати калорії
 • Зробити стрункі ніжки
 • Накачати руки і плечі
 • Замінити фітнес зал

Детальніше про це читайте тут >>

Комплексне засіб для схуднення Редуслим!

Його можна використовувати чоловікам і жінкам в будь-якому віці незалежно від типу фігури…

Читати далі…

Опис основних вправ бодіфлексу

Отже, розібравшись з тим, що ж таке бодіфлекс, розглянемо основні його вправи на різні групи м’язів, які потрібно вже починати засвоївши техніку дихання.

Всі вправи виконуються на етапі затримки дихання, вихідне положення для всіх, крім «Кішки», основне:

Лев

 • Мета — зміцнення м’язів особи і шиї.
 • Складіть губи у формі кружальця, ширше відкрийте очі і подивіться на стелю.
 • Одночасно опустіть губи і, не розслабляючи рот, висуньте язик як можна глибше.
 • Зберігайте положення 8 тактів, повторіть 5 разів.

Бридка гримаса

 • Новачкам потрібно освоювати цю позу поступово, додавши дихання тільки після засвоєння пози.
 • Витягніть вперед нижню щелепу і губи.
 • Утримуючи гримасу, витягайте шию, поки її м’язи напружені.
 • Тепер потягніться головою в стелю, ніби хочете його поцілувати.
 • Це вправа сильно розтягує м’язи шиї, так що на ранок ви можете відчувати болю — це абсолютно нормально.
 • Коли ви зрозумієте, як робити цю вправу — додайте дихальну частину.

Алмаз

 • Мета — підтягування рук.
 • Випряміться і зімкніть руки перед собою, утримуючи їх високо, щоб напружувалися руки, а не груди, стикаються пальці, а не долоні.
 • Напружте руки, тисніть пальцями сильніше, не рухайтеся.
 • Руки залишаються напруженими протягом усіх восьми тактів, намагайтеся не послаблювати тиск.
 • Поверніться в ІП, розслабте тіло.

Бічна розтяжка

 • Мета — тренування преса і талії.
 • Дотягніться до коліна лівим ліктем і перемістіть на нього вагу.
 • Відведіть праву ногу в бік, відтягуючи носок, але не відриваючись від підлоги.
 • Підніміть праву руку і потягніться їй вліво — ви повинні відчути, розтягнення бічних м’язів.
 • Утримуйте позу 8 рахунків, 3-4 рази на кожній стороні.
 • Не згинайте руку, максимально її витягайте.

Кішка

 • Це універсальне вправа, корисний для всього організму і одне з найвідоміших у бодіфлекс.
 • Початкова поза — рачки, голова, спина і руки — прямо.
 • Вигніть спину як можна вище, нахиляючи голову вниз, ніби потягивающаяся кішка.
 • Через 8 рахунків поверніться в початкову позу.
 • В ідеалі вправа повинна виконуватися плавно. Виконувати його краще перед сніданком, на голодний шлунок.

Скільки кілограмів можна скинути?

За відгуками багатьох жінок, що займаються за цією методикою, бодіфлекс ефективний і для втрати ваги, і для зменшення обсягів тіла. Вже за перші три тижні багато починають носити одяг на розмір менше!

Є безліч прикладів, коли почавши займатися бодіфлексом, худнули і на 6 і на 8 кг, так що все залежить від можливостей конкретного організму, регулярності занять і правильності техніки.

Протипоказання

До протипоказань бодіфлекса відносяться:

 • вагітність;
 • перенесені травми;
 • важкі хронічні захворювання.

Перед початком занять визначте кількість скоєних вами вдихів в хвилину. Норма від 15 до 18, якщо ваші показники від неї сильно відрізняються, то ретельно подумайте, чи варто вам починати заняття бодіфлексом.

Відгуки жінок