7 важливих особливостей харчування по групі крові

Харчування по групі крові і 7 важливих особливостей своєї групи

Виявляється, що група крові впливає на все ваше життя. Вона визначає характер, обмінні процеси, смакові пристрасті і харчові потреби. Еволюційно групи крові сталися внаслідок зміни людиною способу життя і харчових звичок.

Спочатку існувала тільки одна група – перша. Це хижаки, мисливці. Людям першої групи крові обов’язково слід включати в раціон м’ясо і вкрай небажано вегетаріанство. Коли мисливці стали вести більш осілий спосіб життя і освоїли землеробство, з’явилися люди з 2-ю групою. Це «овощееды», і якщо ви опитаєте вегетаріанців про групи крові, то побачите, що людей з другою групою серед них найбільше. Третя група – «кочівники». Вони в рівній мірі задовольняються як рослинною їжею, так і тваринною, не відчуваючи особливих переваг. Четверта група – найрідкісніша – мінімум жиру і побільше білків.

Як же впливають на людей групи крові?

– харчування. Першої групи крові життєво необхідна білкова їжа, бажано – тваринна. Другій групі крові як повітря потрібна їжа рослинна. Третьою в рівній мірі потрібно і те і інше, але обов’язково включати в раціон червоне м’ясо. Четвертої групи крові м’ясо краще пісне і нежирне плюс морепродукти;

– характер. Перша група – активні, впевнені, відкриті, товариські і працьовиті люди. Друга група – спокійні, гармонійні, артистичні, надійні. Третя група – «білі ворони», незалежні і фанатично йдуть до своїх цілей. Четверта група – дбайливі, сором’язливі, скромні, тихі;

– фертильність. Жінки з четвертою групою крові найлегше вагітніють, оскільки у них меншою мірою виробляється гормон, що гальмує цей процес;

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

– стійкість до стресів. Найбільше схильна до стресів 2-я група. Представники 1-ї групи легше впадають в лють, оскільки мають найвищий рівень адреналіну;

– жирок на боках. Представникам першої групи ой як непросто прибрати живіт. Їм слід сильно обмежити споживання простих вуглеводів. Організм представників другої групи відмінно розщеплює вуглеводи і майже не відкладає їх у жир;

– сумісність з іншими групами при виборі супутника життя. Деякі групи змішувати небажано. Небезпечніше всього змішування груп крові з позитивним і негативним резусом. Ідеально для народження дітей поєднання 1 і 2 групи;

– переливання крові. На військовій формі у кожного солдата є відмітка про його групу крові, щоб у разі тяжкої травми перелити йому кров такої ж групи або іншої підходящої. У цьому плані добре живеться людям з 4-ю групою, так як їм для переливання підходить будь-яка інша група.

Якщо ви досі не знаєте свою групу крові, настійно рекомендуємо це зробити, так як від цього показника у вашому житті багато що залежить.