5 шкідливих продуктів для жінок

Небезпечна їжа для жінок: 5 шкідливих продуктів

Існує п’ятірка продуктів, які варто або взагалі не вживати, або, принаймні, суттєво обмежити їх вживання. Провідні фахівці медицини і вчені доводять, що зловживання цими п’ятьма продуктами може завдати організму, особливо жіночого, великої шкоди.

1. Смажена в олії їжа

Смажена в олії їжа в принципі шкідлива для організму, інші варіанти термічної обробки набагато більш безпечні. Однак, саме організм жінки вразливий перед такими стравами. Смажена в олії, жирна їжа завдає шкоди системі травлення. Під загрозу особливо можуть потрапити підшлункова залоза і шлунково-кишковий тракт.

Замість смаження, набагато краще запікати страви, варити або готувати на пару, благо, зараз існує багато корисних кухонних приладів, здатних полегшити процес приготування їжі. Страви на пару зберігають максимальний запас корисних мікроелементів, до того ж такий спосіб обробки не вимагає масла, шкідливого жінкам.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

2. Білий хліб і макаронні вироби

При регулярному вживанні у великих кількостях білого хліба і макаронних виробів може постраждати стан серцево-судинної системи, і знову ж таки, частіше ця їжа «б’є» по жіночому підлозі.

Альтернативою цим виробам можуть стати спеціальні дієтичні хлібці або чорний хліб, приносять менше ризику, макарони ж краще брати з твердих сортів пшениці.

3. Маргарин

Маргарин істотно відрізняється від олії не тільки ціною але і якістю, яке йде в збиток. Цей продукт містить величезну кількість рослинного жиру, внаслідок цього схоплюється рівень «поганого» холестерину і падає кількість «хорошого». Краще використовувати натуральне вершкове масло високої якості.

4. Білий рис

Рис, хоч і є інгредієнтом деяких дієт для здоров’я зовсім не корисний. За своїми властивостями він схожий і на картоплю, і на макаронні вироби. У білому рисі міститься мізерну кількість необхідних людині вітамінів.

Однак, крім білого, існує і коричневий рис. Ось він як раз має більш корисними властивостями: містить велику кількість вітаміну В, мінералів і клітковини.

5. Цукор

Цукор за своїми властивостями є деякою «батарейкою»: він поповнює енергію, необхідну для активності мозку. Однак, при вживанні у великих кількостях цукор шкідливий: він може погано вплинути на функціонування жіночої імунної системи, що призводить до підйому рівня глюкози та інсуліну, погано впливає на стан порожнини рота, та й взагалі, є «пустушкою» без вітамінів і мікроелементів.

Набагато корисніше вживати натуральний свіжий мед. Мед також сприяє тому, щоб мозок добре працював, але при цьому набагато менш шкідливий.

Головне – помірність! Запорука стрункості, здоров’я і гарного самопочуття – це не регулярні дієти, а зміна свого харчового поведінки і звичок. Їжте більше корисні продукти, і тоді організм скаже вам «спасибі»!